slim line sipariş

Orjinal Lida Siparişi

Orjinal Lida

lida-jauna-formulaBitkisel zayıflama haplarını kullanabilmek için tıbbi ilaçların kullanılmaması gerekir. Lida böbrek, kalp, solunum, tansiyon gibi rahatsızlıkları bulunan kişilere asla tavsiye edilemez. Hedeflenen kiloya ulaştıktan sonra Lida iki günde bir defa kullanılmalıdır.

Kişinin vermeyi hedeflediği kilo miktarı 4 – 5 kilodan azsa böyle bir durumda herhangi bir bitkisel zayıflama hapı kullanmasına gerek yoktur. Lida ile kısa sürede zayıflamak mümkündür. Lida kullanım talimatına uygun kullanıldığı durumda ayda ortalama 6 kilo vermeyi sağlamaktadır.

Lida en az 2 bardak su ile birlikte içilmelidir. Bitkisel zayıflama ürünleriyle kilo verebilmek için günde 2,5 litre kadar sıvı tüketilmesi gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır. Lida ürününü sabahları kullanmak gerekir. Lida yorumları günde 1 kez kullanılmalıdır. Lida ürününü bol su ile içtikten sonra kahvaltı yapılmalıdır. Kahvaltı ilacı içtikten yarım saat sonra yapılır.

Ürünün Orijinali Nasıl Olmalıdır?

Lida ürününün her üründe olabileceği gibi sahtesi bulunmaktadır. Q7 bitkisel zayıflama ürününü satın almadan önce ürünün orijinal olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Ürün üzerinde bulunan Q7 baskısı kabartma şeklinde olmalıdır. Bu bitkisel zayıflama hapının üretildiği yer yurtdışı olarak geçmektedir. Eğer zayıflama ürününün üstünde üretildiği yer olarak Türkiye yazıyorsa o ürün orijinal değildir. Orijinal Lida koyu yeşil renge sahip bir üründür. Bu renkteki kapsüller orijinal üründür. Eğer kapsüller rengi koyu yeşil değilse ya da farklı bir renge sahipse bu durumda o ürünün sahte olma ihtimali yüksektir. Q7 bitkisel zayıflama ürününde bulunan etiketim üzerinde “Ms Dış Ticaret” yazısının olması gerekir.

Lida 18 yaşından büyükler ve 60 yaşından küçükler için üretilmiş olan bir üründür.

, ,

Comments are currently closed.